shq   eng  
 
 
 
HOME
Faqja kryesore
Funksionimi i AQSHF-së
KUADRI LIGJOR
Ligji për kinematografinë
KINEMAJA
Programi i shfaqjeve
ARKIVA ONLINE
Shih film online
 
AQSHF
  Kontakte

ARKIVI QENDROR SHTETËROR I FILMIT

Rr. "Aleksandër Moisiu", 76/1
Tiranë

tel.fax. +355 4 364970
tel.fax. drejtoria +355 4 2455713

email: info@aqshf.gov.al

Drejtoria: Elvira.Diamanti@aqshf.gov.al
N/Drejtor: Flori.Balliu@aqshf.gov.al
Redaksia: Eriona.Vyshka@aqshf.gov.al
Restaurimi: Hermelinda.Troqe@aqshf.gov.al
Teknika: Andi.Lubonja@aqshf.gov.al
Financa: Alba.Kongoli@aqshf.gov.al

website: www.aqshf.gov.al

  Arkivi Qëndror
Shtetëror i Filmit

Copyright © 2017
   
  HOME     AQSHF     KUADRI LIGJOR     KINEMAJA     ARKIVA ONLINE